Clasa a9C
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

despre colegi...(e doar un punct de vedere....al meu....nu va cunosc pe toti 100%...deci ma scz dak gresesc)

+8
comiii
andreea
Minonino
madDy
Hunterzzz
madda
Diavolo
kristea
12 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

despre colegi...(e doar un punct de vedere....al meu....nu va cunosc pe toti 100%...deci ma scz dak gresesc) - Pagina 2 Empty r3

Mesaj Scris de Diavolo Vin Mar 20, 2009 11:47 pm

Uite aici frate cn ghiceste A avut un moment de inspiratie si treci la treaba GG 10X cel mai tare comm Wink GG
Mai dat pe spate CU TE FAC IN SANGE Smile)))) REPLICA CELEBRA
Dar knd zici asta iti da cu virgula(REST)
GG PRETENE bounce
Diavolo
Diavolo
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 32
Data de inscriere : 17/03/2009
Varsta : 31
Localizare : RM Sarat

Sus In jos

despre colegi...(e doar un punct de vedere....al meu....nu va cunosc pe toti 100%...deci ma scz dak gresesc) - Pagina 2 Empty Re: despre colegi...(e doar un punct de vedere....al meu....nu va cunosc pe toti 100%...deci ma scz dak gresesc)

Mesaj Scris de catalina:) Sam Mar 21, 2009 2:06 pm

sa incep si eu ........
Very Happy
andreea: o cunosc cam de 12 ani, de mici eram prietene si suntem si acum,soooper fata...tzzzz(stie ea) Very Happy
mirela:pe ea o stiam din generala: e dragutza, isteatza, se pricepe la engleza ....si ea e
'pretina mia'
diana: thoamne cata biologie stie fata asta!!! o fata muncitoare, prietenoasa, sociabila....ii ajuta pe totzi cand au nevoie, nu zice niciodata "nu", e colega perfecta.
cosmina: asta mik cu parul lung, e prietena cu diana, ea deasemenea un copil muncitor. si sa nu uitam: iubeste enoooooorm animalele!
veronik: o fata dragutza, inebunita dupa cosmetice........
zaza: eh.....aici am multe de zis dar nu o sa zic tot.... zic doar k e o fata de treaba , prietenoasa .....si are rude "influente" in tot orasul asa k.....
aura: pe sem II am cunoscut-o mai bine, acum vine la scoala, chiar zilnic asa k e pe drumul cel bun!
mady: cine nu o stie pe mady? soooooper fata, soper colega....
rares(magda): tre sa zic de bine de el k mi-a dat bombonik de ziua lui Very Happy dar tot steoarfa e!
stanel(sandel): alta steoarfaaa... glumesc!....baiat bun si el.
done: prieten cu tzutzu , baiat bun, de treaba.
tzutzu: prieten cu done , e un baiat ok, cum zicea mirela: cand spui tzutzu spui done si invers
cos:pe el il stiu de cand eram mai mici asa, k se juk si el p'acolo prin parculetz . e bun la mate, complieaza bine, dar ma ciufuleste si nu-mi place Very Happy
margaritescu: si asta ma ciufuleste.....el e asa cam aerian , dar ii merge mintea, si ink fff bn cand vrea.
madalin R.: baiat bun , destul de linistit, se pricepe la engleza.
cristea: e bun la mate,iar la engleza ii lasa pe multi din clasa.
enache: nush ce sa zic....sa mai stea si el pe la scoala....aaaaaa....era sa uit el face stegulete dragutze.
fortz:colegu d bank a lu paduraru, baiat istetz
paduraru: o adevarata carte de bancuri, glume si povesti.........mereu intr-o dispozitzie buna, bv lui!
patrascu:nush......cam retras.........
ghionea :cred k la info se descurca cel mai bine.zic eu.
daniel T.:baiat bun, istetz, si lui ii sclipeste mintea
chihaia:cuminte, ii place sa stearga tabla........
liviu M.: a fost coleg cu cos si mirela......si el "compileaza" bine
paraiala: asta e rrrrrr-it......
arghir: el nu rrrrr-it.....si e prieten cu paraiala......trist!
cam astia sunt colegii nostri....eu cred k e o clasa destul de ok, nu?
catalina:)
catalina:)

Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 17/03/2009
Varsta : 30
Localizare : rm. sarat

Sus In jos

despre colegi...(e doar un punct de vedere....al meu....nu va cunosc pe toti 100%...deci ma scz dak gresesc) - Pagina 2 Empty Re: despre colegi...(e doar un punct de vedere....al meu....nu va cunosc pe toti 100%...deci ma scz dak gresesc)

Mesaj Scris de andreea Sam Mar 21, 2009 6:23 pm

Ms colega :*:* pooop mult!
andreea
andreea
Elev
Elev

Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 17/03/2009
Varsta : 30

Sus In jos

despre colegi...(e doar un punct de vedere....al meu....nu va cunosc pe toti 100%...deci ma scz dak gresesc) - Pagina 2 Empty Re: despre colegi...(e doar un punct de vedere....al meu....nu va cunosc pe toti 100%...deci ma scz dak gresesc)

Mesaj Scris de kristea Sam Mar 21, 2009 9:10 pm

ba da ce aveti cu engleza mea?Very Happy...oriqm...buna iedee cu topicul asta:D....are 300 view...nice...go on ppl....>Very Happy<
kristea
kristea
Elev
Elev

Numarul mesajelor : 27
Data de inscriere : 17/03/2009
Localizare : rm sarat

Sus In jos

despre colegi...(e doar un punct de vedere....al meu....nu va cunosc pe toti 100%...deci ma scz dak gresesc) - Pagina 2 Empty Re: despre colegi...(e doar un punct de vedere....al meu....nu va cunosc pe toti 100%...deci ma scz dak gresesc)

Mesaj Scris de AduTzu Sam Mar 21, 2009 11:42 pm

Ia uite frate orice a-ti scris despre mine a fost cu gand bun.....am auzit ca este cel mai neboon cel care invioreaza orele si da culoare Smile) si ca am cap(creier la ce va ganditi) dar nu prea il folosesc(asta mi sa spus mereu:D)......multumesc mult.
AduTzu
AduTzu
Elev
Elev

Numarul mesajelor : 56
Data de inscriere : 17/03/2009
Varsta : 31
Localizare : Rm-SaraT

Sus In jos

despre colegi...(e doar un punct de vedere....al meu....nu va cunosc pe toti 100%...deci ma scz dak gresesc) - Pagina 2 Empty Re: despre colegi...(e doar un punct de vedere....al meu....nu va cunosc pe toti 100%...deci ma scz dak gresesc)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum